PAR MUMS

Laipni lūgti SIA "Atta Print1" – jūsu uzticamajā partnerī drukas pakalpojumu jomā kopš 2013. gada. Mēs esam veltījuši sevi, lai nodrošinātu plašu augstas kvalitātes drukas pakalpojumu klāstu, kas atbilst mūsdienu prasībām un klientu vēlmēm. Mūsu piedāvājumā ietilpst gan digitālā druka, lielformāta druka, tā arī UV druka, kas ļauj mums apmierināt pat visprasīgāko klientu vajadzības, piedāvājot plašu pakalpojumu klāstu.

Mūsu pakalpojumi:

 • Digitālā druka: Mēs piedāvājam augstas izšķirtspējas plakātu, afišu, vizītkaršu, kartiņu, dāvanu karšu druku, kas garantē izcilu kvalitāti un krāsu precizitāti.
 • Lielformāta druka: Izgatavojam bannerus, lielformāta plakātus, uzlīmes, kas piemērotas gan iekštelpām, gan āra vides reklāmu vajadzībām.
 • UV druka: Nodrošinām prezentmateriālu personalizēšanu, ieskaitot pildspalvu, ūdens pudeļu un citu suvenīru apdruku, izmantojot UV drukas tehnoloģijas.
 • Apģērba apdruka: Piedāvājam personalizētu t-kreklu, džemperu un maisiņu apdruku, kas piemērota gan korporatīvajiem pasākumiem, gan individuālām vajadzībām.

Mūsu vērtības:

Mūsu darbības pamatā ir kvalitāte un ātrums. Mēs lepojamies ar to, ka spējam piedāvāt augstas kvalitātes drukas pakalpojumus, neupurējot darbu izpildes ātrumu. Mūsu komanda sastāv no pieredzējušiem speciālistiem, kas vienmēr ir gatavi konsultēt un palīdzēt atrast piemērotāko risinājumu jūsu vajadzībām.

Kāpēc izvēlēties mūs?

 • Pieredze un profesionalitāte: Kopš 2013. gada esam apguvuši drukas industrijas smalkākās nianses, lai nodrošinātu jums nevainojamu servisu.
 • Plašs pakalpojumu klāsts: Mūsu daudzveidīgais pakalpojumu klāsts ļauj klientiem atrast visus vajadzīgos drukas risinājumus vienuviet.
 • Uz klientu orientēta pieeja: Katrs projekts mums ir svarīgs, un mēs pievēršam lielu uzmanību detaļām, lai nodrošinātu, ka gala rezultāts pārsniedz klienta gaidas.

Mēs esam šeit, lai realizētu Jūsu projektu no idejas līdz gala rezultātam. Sazinieties ar mums šodien, lai uzzinātu vairāk par to, kā mēs varam palīdzēt Jūsu projektam!

 

Ar sveicieniem,

Atta Print1

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

CIK ĀTRI TIEK IZPILDĪTS PASŪTĪJUMS

Pasūtījumu izpilde mūsu uzņēmumā parasti aizņem no 7 līdz 14 darba dienām, atkarībā no pasūtījuma apjoma un sarežģītības. Katrs pasūtījums tiek izskatīts individuāli, lai nodrošinātu visaugstāko kvalitāti un klientu apmierinātību. Mazākus pasūtījumus, kuriem nav nepieciešama plaša pielāgošana vai lieli materiālu daudzumi, bieži vien ir iespējams sagatavot un izsūtīt tajā pašā darba dienā. Mēs vienmēr centīsimies ievērot klientu vēlmes un termiņus, piedāvājot iespējami ātrākos risinājumus, nezaudējot produktu kvalitāti.

PIEGĀDES IESPĒJAS

 • PIEGĀDE AR KURJERU:

Piegāde iespējama visā Latvijā

 • PAKOMĀTI:

Izvēlies sev tuvāko "Omniva" pakomātu

 • SAŅEM PATS:

RĪGA: Kauguru iela 2c,

JŪRMALA: Joma siela 63

AIZKRAUKLE: Lāčplēsa iela 9-78

KO DARĪT JA NAV MAKETA DRUKAI?

Ja jums nav maketa drukai, nav jāuztraucas! Mūsu komanda ir šeit, lai palīdzētu. Mēs piedāvājam profesionālus dizaina pakalpojumus, lai izveidotu Jums nepieciešamo maketu no paša sākuma. Lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu vai nosūtiet mums savas idejas, vēlmes un specifikācijas, un mēs strādāsim kopā ar Jums, lai izstrādātu perfektu dizainu Jūsu projekta vajadzībām.

Process ir vienkāršs:

 1. Konsultācija: Sākumā notiks apspriešanās, lai mēs varētu saprast Jūsu vajadzības un prasības dizainam.
 2. Dizaina izstrāde: Mūsu dizaineri izstrādās maketu, balstoties uz Jūsu norādījumiem un mūsu profesionālajām zināšanām, lai nodrošinātu vislabāko rezultātu.
 3. Apstiprināšana: Jums būs iespēja apskatīt un apstiprināt dizainu pirms drukas procesa sākuma, nodrošinot, ka gala produkts atbilst Jūsu vēlmēm.
 4. Izpilde: Pēc Jūsu apstiprinājuma mēs turpināsim ar drukas procesu, izmantojot augstākās kvalitātes materiālus un tehnoloģijas.

Neatkarīgi no tā, vai Jums ir tikai neskaidra ideja vai detalizētas specifikācijas, mēs esam šeit, lai palīdzētu Jums realizēt Jūsu vīziju. Mūsu mērķis ir padarīt drukas procesu vienkāršu un bez raizēm, nodrošinot, ka Jūs saņemat kvalitatīvu produktu, kas atbilst Jūsu gaidām.